De DEI-subsidie (Demonstratie Energie-Innovatie) veranderd in 2019, meerdere thema’s komen samen in één regeling met een budget van ruim 100 miljoen.

Het hoofdthema van de nieuwe DEI is: Van energie naar CO2-reductie in 2030.

De volgende energiethema’s vallen onder de gezamenlijke regeling: energie-innovatie/CO2-reductie voor de industrie/aardgas loze woningen, wijken en gebouwen/flexibilisering elektriciteitssysteem en ruimtelijke inpassing.
Het indienen van aanvragen voor de verschillende thema’s kan via één loket.

Een grote verandering is de wijze waarop de subsidie wordt toegekend: Wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Let goed op de indiendatum, want op is op.
De volgende projecten komen in aanmerking voor subsidie: demonstratieprojecten en pilotprojecten (let op de aanvullende eisen).

Wilt u meer weten en bent u op zoek naar ondersteuning bij een aanvraag?
Neem contact op met HGM

Subsidiepartner HGM

Helder | Persoonlijk

HGM maakt subsidietrajecten helder en begrijpelijk voor iedereen. Met een op maat gemaakte aanpak, zorgen we dat jouw behoeften altijd voorop staan.

Weten wat je mogelijkheden zijn?

Wij helpen je graag! Neem geheel vrijblijvend contact met ons op.

085 – 020 11 05

Misschien ook interessant?

Prinsjesdag 2023: Het belangrijkste subsidienieuws
Demonstratie Energie en klimaat Innovatie projecten krijgen meer budget en langere aanvraagtermijn

Word een HGM partner

Wij creëren al jaren financiële ruimte voor een breed scala aan bedrijven. Hier zie je enkele van onze partners.

HGM referenties subsidieHGM referenties subsidie e-healthHGM referenties subsidiesubsidie metaalindustrie hgmHGM referenties subsidieHGM referenties subsidie horeca koeling